Kvalifikovaný inštalatér GIACOMINI


ŽILINSKÝ KRAJ

 

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

Jozef Janíček (okres: Žilina)   Marcel Cienik (okres: Poltár)
Jaroslav Ertl (okres: Martin)   Marián Hrnčiar (okres: Lučenec)
Peter Komačka (okres: Žilina)   Peter Olšiak (okres: Lučenec)
Róbert Borošinec (okres: Žilina)    
Ján Živčák (okres: Turč. Teplice)    
Miroslav Múdry (okres: Žilina)    
Pavol Pastorek (okres: Žilina)    
Petr Stemon (okres: Ružomberok)    
Ľuboš Škerda (okres: Zuberec)    
Zdeno Škerda (okres: Zuberec)    
Peter Pepucha (okres: Martin)    
Albín Bartek  (okres: Martin)    
Vladimír Alman (okres: Ružomberok)    
Pavol Jelšovský (okres: Martin)    
Martin Benko (okres: Žilina)    
Milan Riecký (okres: Žilina)    
Fedor Choroš (okres: Lipt. Mikuláš)    

TRENČIANSKY KRAJ

 

BRATISLAVSKÝ KRAJ

Peter Kalaš (okres: Považská Bystrica)   Michal Bajus (okres: Bratislava)
Ladislav Kalaš ml. (okres: Pov. Bystrica)   Milan Achberger (okres: Bratislava)
Ľuboš Šerý (okres: Púchov)   Jaromír Polčič (okres: Bratislava)
Pavel Vlčko (okres: Partzánske)   Martin Michálek (okres: Bratislava)
Pavel Vlčko ml.   Peter Štilhammer (okres: Bratislava)
    Rastislav Hržič (okres: Pezinok)
    Marek Lipták (okres: Pezinok)

NITRIANSKY KRAJ

 

TRNAVSKÝ KRAJ

Erich Trencsényi (okres: Nitra)   Marián Kopáčik (okres: Trnava)
Róbert Vindiš (okres: Nitra)   Daniel Vančo (okres: Hlohovec)
Peter Kašpar (okres: Nitra)    
Bc. Marián Knížat (okres: Topoľčany)    
Peter Lonek (okres: Topolčany)    
Dušan Ryban (okres: Topolčany)    
Richard Ryban (okres: Topolčany)    
Ing. Peter Rodný (okres: Komárno)    
Štefan Vilímek (okres: Nové Zámky)    
Erik Kolenčík (okres: Nitra)    
Ján Hudec (okres: Levice)    
Peter Manina (okres: Topolčany)    

PREŠOVSKÝ KRAJ

 

KOŠICKÝ KRAJ

Jaroslav Basarik (okres: Bardejov)   Peter Beľuš (okres: Trebišov)
Ľubomír Staňa (okres: Levoča)   Andrejka Kandráč (okres: Trebišov)
Ján Kertys (okres: Bardejov)   Andrej Suszter (okres: Trebišov)
Ján Lukáč (okres: Bardejov)   Ján Fabian (okres: SNV)
Martin Kmec (okres: Gelnica)   Bc. Dušan Kurpáš (okres: Trebišov)
Pavol Jusko (okres: Gelnica)   Jozef Horváth - Euro RN (okres: Košice)
Michal Porubenský (okres: Michalovce)   Milan Viňaš (okres: Trebišov)
Michal Bittner (okres: Stará Ľubovňa)   Ing. Ladislav Mento (okres: Trebišov)
Vladimír Hanudeľ (okres: Prešov)   Marek Štupák (okres: Košice)
Anton Husovský (okres: Prešov)   Gabriel Bugár (okres: Košice)
Ing. Richard Husovský (okres: Prešov)   Róbert Funfrovič (okres: Košice)
Ing. Peter Durkoth (okres: Vranov nad Topľou)   Juraj Jurek
Milan Rak (okres: Vranov nad Topľou)   Radoslav Sameľ
Marek Bačo (okres: Prešov)   Jozef Poľacký
 
Žiadosť o kontakt na uvedeného inštalatéra/inštalatérov posielajte na marketing@giacomini.sk

Umiestnenie na web stránke môže získať každý inštalatér na základe absolvovania školenia inštalatérov - AKADÉMIA GIACOMINI, ktoré sú organizované spoločnosťou Giacomini Slovakia. Viac informácií o možnosti získania certifikátu a školení nájdete na http://www.giacomini.sk/skolenia.xhtml.