Systémová doska s obsahom GRAFITU

Izolačná systémová doska R979G je určená pre systémy moderného podlahového vykurovania, keďže dokáže za pomerne krátky čas vyhriať obytné priestory. Zároveň sa množstvo unikajúceho tepla smerom nadol znižuje na minimum.

Kotlové zostavy R586R na ovládanie a reguláciu systémov vykurovania a chladenia

Kotlové zostavy R586R na ovládanie a reguláciu systémov vykurovania a chladenia sú určené pre systémy, v ktorých je potrebné ovládať dve alebo viac zón. Inštalujú sa za zdrojom tepla (kotlom), aby spájali viacero zón v systéme. Je dostupných niekoľko verzií, aby sa vyšlo v ústrety aj náročným zákazníkom a komplikovaným systémom.

Udalosti

Získajte inhibítor K375 ZADARMO

Zakúpte naraz minimálne 2 sety R146CK a získajte inhibítor K375 zdarma!

15. radiátorový set ZADARMO

Zakúpte 14 radiátorových setov a 15. dostanete ZDARMA!

Rozdávame darčeky ku kotlovým zostavám!

Pri kúpe kompletnej kotlovej zostavy si môžete vybrať jeden z troch darčekov!

Meníme staré za nové

Pri kúpe štartovacieho balíčka klipov vymeníme starý tacker za nový.

Giacomini

História značky Giacomini sa začala písať v roku 1951 v Talianskom meste San Maurizio D´Opaglio. Ako väčšinou, aj tu boli začiatky skromné, malá remeselnícka dielňa založená Albertom Giacominim sa zaoberala predovšetkým výrobou menších mosadzných komponentov. Päťdesiate roky boli hlavne o usilovnej práci a vytrvalosti. Vďaka tomu si značka Giacomini už v roku 1968, ako jediný výrobca vo svojej oblasti, zriadila laboratórium na testovanie kvality vlastných výrobkov, ktoré neskôr našlo uplatnenie aj pri mnohých technologických výskumoch a modernizáciách. V tom istom roku spoločnosť Giacomini získala prestížne ocenenie za export.

S rastúcim dopytom na výrobky Giacomini sa rozrastali aj výrobné priestory, portfólio výrobkov, počet zamestnancov či zastúpenia v krajinách po celom svete.

Momentálne spoločnosť Giacomini disponuje tromi výrobnými závodmi na území Talianska, zamestnáva vyše 900 ľudí a kapacitou 70 ton spracovanej mosadze denne sa radí medzi jednu z najväčších výrobných firiem v oblasti vykurovania.

 

 

Referencie

  • Rodinný dom
    Rodinný dom
  • Suchý systém
    Suchý systém

© Giacomini Slovakia s.r.o. 2021 | UNIobchod • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP