Gužové ventily DADOŽ - ventily s patentom Giacomini

Gužové ventily s označením DADOŽ sú patentovaným výrobkom značky Giacomini a boli vyvinuté s úmyslom prinies na trh kvalitný a funkčný produkt, na ktorý sa aj po rokoch môžete spožahnú.

Ich tajomstvo sa ukrýva v špeciálne tvarovanej guli vo vnútri ventilu. Priehlbiny na povrchu gule výrazne zmenšujú stykovú plochu, a teda usadeniny a naplavené nečistoty neprichádzajú do priameho kontaktu s tesnením a minimálne s vnútornou stenou ventilu.

Čo to znamená v praxi?

Výrazné zvýšenie životnosti ventilu a zároveň zníženie potrebných ovládacích síl, tz. jednoduchšie otvorenie/zatvorenie ventilu aj po dlhšom čase, kedy sa s ventilom nemanipulovalo.

Gužové ventily DADOŽ sú určené na použitie v rozvodoch vykurovacej alebo úžitkovej vody a nie agresívnych plynných látok. V ponuke je dostupných niekožko variant podža typu závitov, ovládacej páčky, farby páčky a pod.

Gužový ventil DADO Gužový ventil DADO Gužový ventil DADO Gužový ventil DADO

Gužové ventily s klasickou gužou

Okrem ventilov s označením DADOŽ značka Giacomini vyrába aj klasické ventily s tradičnou gužou vo vnútri. Aj z tejto produktovej skupiny je v ponuke niekožko variant podža typu závitov, ovládacej páčky či farby páčky/motýlika.

Gužové ventily s klasickou gužou Gužové ventily s klasickou gužou Gužové ventily s klasickou gužou Gužové ventily s klasickou gužou

Použitie

Ventily s červenou ovládacou páčkou/motýlikom

Ventily určené na zapojenie do rozvodov vykurovacej alebo úžitkovej vody.

Ventily so zelenou ovládacou páčkou/motýlikom

Ventily určené predovšetkým na zapojenie do rozvodov úžitkovej vody. Na rozdiel od ventilov s červenou páčkou majú tieto ventily špeciálny otvor, ktorý zabraňuje množeniu baktérie Legionelly.

Ventily so žltou ovládacou páčkou/motýlikom

Ventily určené na rozvody nie nebezpečných plynných látok.

Prejs do eshopu ť

 

 

© Giacomini Slovakia s.r.o. 2021 | UNIobchod • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP