Vypracovanie cenovej ponuky podlahového vykurovania

Nechajte si u nás naceniť svoj vlastný systém podlahového vykurovania. Stačí vyplniť jednoduchý formulár nižšie a my vám vytvoríme základnú cenovú kalkuláciu na m2 priamo na mieru, v ktorej budú zahrnuté všetky produkty, potrebné na realizáciu podlahového vykurovania.

Chcete viac?

Ponúkame možnosť vypracovania rozšírenej cenovej kalkulácie, ktorá zahŕňa okrem cenovej ponuky aj technické informácie potrebné ku realizácii podlahového vykurovania ako sú: počty okruhov v jednotlivých miestnostiach, dĺžky okruhov, rozostupy medzi rúrkami a vyregulovanie prietokov na rozdeľovači.

S rozšírenou cenovou kalkuláciou získavate aj ½ hod. technického poradenstva ZADARMO. V prípade záujmu o rozšírenú cenovú kalkuláciu stačí označit vo formulári príslušné pole.

Vypracovanie rozšírenej cenovej kalkulácie je spoplatnené sumou 20 € bez DPH. Súčasťou rozšírenej cenovej kalkulácie nie je grafický návrh.
 

Základné údaje

Údaje o miestnostiach

Vyplňte len miestnosti, kde požadujete podlahové vykurovanie.

1. miestnosť

2. miestnosť

3. miestnosť

4. miestnosť

5. miestnosť

6. miestnosť

7. miestnosť

8. miestnosť

9. miestnosť

10. miestnosť

Rozšírená cenová kalkulácia

Zahŕňa cenovú ponuku + technické informácie potrebné ku realizácii podlahového vykurovania ako sú: počty okruhov v jednotlivých miestnostiach, dĺžky okruhov, rozostupy medzi rúrkami a vyregulovanie prietokov na rozdeľovači.
Súčasťou rozšírenej cenovej kalkulácie nie je grafický návrh.

Vypracovanie rozšírenej cenovej kalkulácie je spoplatnené sumou 20 € bez DPH. S rozšírenou cenovou kalkuláciou získavate aj ½ hod. technického poradenstva ZADARMO.

Poznámka

Nezmestili sa vám všetky miestnosti? Nevadí, vypísať ich môžete tu spolu s ďalšími doplňujúcimi informáciami.

Príloha

Ak nám zašlete pôdorys budovy, bude cenová ponuke ešte presnejšia.

Kontrola

Pred odoslaním si prosím skontrolujte, či sú všetky hodnoty a údaje správne.

Odoslaním formuláru súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených vo formulári v zmysle zákona Zák č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 5 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 5 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

verify

* Tento údaj je povinný

© Giacomini Slovakia s.r.o. 2021 | UNIobchod • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP