Nové kotlové zostavy R586RMagnetický separátor nečistôtSpider SlimNové ventily zo série DBSystémová doska s obsahom grafitu

Udalosti

Meníme staré za nové

Pri kúpe štartovacieho balíčka klipov vymeníme starý tacker za nový.

Vyzbieraj si svoj darček s radiátorovými setmi

Zbieraj nálepky z balení radiátorových setov a vyber si svoj darček.

Doprajte si šálku kávy s filtrom R146C

Za každé 2 sety dostanete balíček kvalitnej kávy ZADARMO!

Giacomini Slovakia s.r.o.

História firmy Giacomini Slovakia, s.r.o. sa začala písať v roku 1994; kedy bola založená obchodná spoločnosť s cieľom distribuovať na slovenskom trhu komponenty značky Giacomini. V začiatkoch sa množstvo dovezeného materiálu rátalo na kartóny, avšak s rozširovaním značky, marketingovou podporou a lojálnosťou zákazníkov firmy sa v priebehu rokov množstvo dovezeného materiálu rozširovalo až na súčasnú úroveň. Prenajaté obchodné priestory, v ktorých firma od počiatkov pôsobila, po čase kapacitne nevyhovovali, preto kompetentní zástupcovia spoločnosti v roku 2006 dospeli k rozhodnutiu o výstavbe vlastného firemného sídla. V septembri roku 2007 došlo v histórii firmy k zlomovej udalosti, keď po prvýkrát začala pôsobiť vo "vlastných" nových priestoroch. Firma má k dispozícii v súčasnosti 300 m2 predajných priestorov, 300 m2 kancelárskych priestorov a 780,5 m2 skladových priestorov.

Zaujímavosti o Giacomini SpA:

  • všetky stroje, ktoré Giacomini pri výrobe komponentov používa, sú navrhnuté v laboratóriách Giacomini a aj vyrobené firmou Giacomini (v spolupráci so špecializovanými firmami).
  • stoje na extruziu pre výrobu PE, PB a PP rúr majú dennú kapacitu cca 120 000 metrov.
  • firma denne spracuje viac ako 110 000 kg mosadze - jeden z najväčších spracovateľov mosadze v Európe

Referencie

  • Rodinný dom
    Rodinný dom
  • Suchý systém
    Suchý systém

© Giacomini Slovakia s.r.o. 2020 | UNIobchod • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP