25 ročná ZÁRUKA NA SYSTÉM PODLAHOVÉHO VYKUROVANIA


Kvalitu značky Giacomini môžeme podporiť poskytnutím záruky 25 rokov na systém podlahového vykurovania. Ako môžete túto predĺženú garanciu získať?

Zvoľte systém podlahového vykurovania Giacomini a na všetky komponenty pevne zabudované v podlahe (rúrky, systémová doska, dilatačný pá) dostanete 25 ročnú garanciu, ktorá sa vzťahuje na všetky preukázateľne vady materiálu počas doby trvania záruky. 

Záručnú listinu vydáva generálny importér, a to na základe písomnej (e-mailovej) požiadavky realizačnej firmy. Takže pokiaľ máte záujem o predĺženú 25 ročnú záruku na systém podlahového vykurovania, prekonzultujte tento Váš záujem s inštalatérom, prípadne kontaktuje našich regionálnych obchodných manažérov, ktorí Vám doporučia kvalifikovanú certifikovanú inštalatérsku firmu.

Pred finálnym zaliatím poterom je potrebné vyhotoviť kompletnú fotodokumentáciu inštalovaných komponentov, bez tejto dokumentácie nie je možné záručnú listinu vydať. 

Žiadosť o vydanie záručnej listiny na poskytnutie 25 ročnej záruky je potrebné predložiť zástupcom našej firmy (regionálnym obchodným manažérom) ešte pred ukončením realizácie systému podlahového vykurovania, nakoľko každý objekt, v ktorom je inštalovaný systém podlahového vykurovania Giacomini, a na ktorý investor má záujem uplatniť 25 ročnú záruku, je potrebné urobiť našim regionálnym obchodným manažérom fyzickú obhliadku správnosti inštalácie.

Presný postup pri získaní 25 ročnej záruky na systém podlahového vykurovania Vám s radosťou poskytnú naši regionálni obchodní manažéri.

K 25 ročnej záruke na podlahové vykurovanie si pozrite tiež:

Pre vypracovanie návrhu na podlahové vykurovanie je potrebné zaslať vyplnený formulár s potrebnými informáciami, ktorý si stiahnete tu: Podklady pre vypracovanie navrhu podlahoveho vykurovania. Návrh na podlahové vykurovanie je za poplatok 20 € bez DPH.

 


 

© Giacomini Slovakia s.r.o. 2019 | UNIobchod • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP